Hakkımızda

  • Hizmetin Amacı

İnsan yaradılış itibari ile kadın erkek farketmeksizin mücadeleci bir yapıya sahiptir. Fakat günümüz şartları insanları ofis ve çoklu ortamlara itmiş hayata bakış açılarını değiştirmiştir. Sistem içerisine hapsolmuş kişiler farkındalıklarını ön plana çıkarmakta giderek zorlanmaya başlamışlardır.

Biz, dövüş sporları ile insanlara fiziksel ve zihinsel dayanıklılıklarının farkındalığını arttırarak daha kaliteli, sağlıklı ve güçlü bedensel niteliklere ve zihinsel koordinasyona sahip olmalarını hedeflemeyi planlamaktayız. Bu planları yaparken de eğitim seviyesi yüksek, bu spor dallarında eğitimli, dünya ve ülke çapında dereceleri olan eğitmenleri ile çalışmayı hedefledik.

Şu an kulübümüz bünyesinde yetişkin, çocuk grup ve özel dersler olmak üzere Kick Boks, Boks, Muay Thai eğitimleri verilmekte olup yakın zamanda farklı branşlar da eklenecektir.

 

Ne yapıyoruz, Amacımız ve Hizmetlerimiz;

 

Dört ana dalda hizmet vermekteyiz, bunlar sırasıyla Boks, Kick Boks, Muay Thai ve Judo. Bu spor dalları hem yetişkinlere hemde çocuklara verilmektedir.

 

Call Now ButtonHEMEN ARA